Kancelaria

Specjalizacja

Skoncentrowanie się na wybranych i powiązanych ze sobą branżach daje nam głębszą niż innym znajomość problemów i potrzeb naszych Klientów. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami i śledzimy planowane zmiany

Profesjonalizm

Jako zawodowi prawnicy posiadający uprawnienia adwokackie i radcowskie zapewniamy także obsługę prawną w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych

Wiedza

Odpowiednie przygotowanie merytoryczne i dotychczasowe doświadczenie prawników Kancelarii pozwala w pełni zaspokoić potrzeby naszych Klientów. Świadczymy obsługę prawną w języku polskim i angielskim

Dyspozycyjność

Rozumiemy, że nasi klienci mają swój harmonogram i potrzeby zwiazane z szybką obsługą. Dlatego nasza praca opiera się na podejściu zespołowym, co gwarantuje, że jesteśmy dyspozycyjni aby udzielić fachowego wsparcia

Nasz zespół

Odpowiednie przygotowanie merytoryczne i dotychczasowe doświadczenie prawników Kancelarii pozwala w pełni zaspokoić potrzeby naszych Klientów.

Julia Kamińska-Kasjaniuk

Radca Prawny

Justyna Buzała-Górska

Adwokat

Wioletta Jaroń-Gwizdała

Adwokat

Anna Pylińska

Specjalista ds. administracji

Dołącz do zespołu

Opinie klientów

0/0

“Cenimy prawników Kancelarii także za poszukiwanie nie tylko rozwiązań prawnych, ale również korzystnych biznesowo wówczas gdy przepisy ograniczają dotychczasowy sposób działalności. Obsługa obejmuje pomoc prawną w różnorodnych obszarach prawa, w tym prawie cywilnym, prawie konsumenckim, ochronie danych osobowych, prawie IT i prawie autorskim.”

— De Agostini Polska sp. z o.o.

“Kancelaria Radcy Prawnego Julii Kamińskiej-Kasjaniuk terminowo oraz z najwyższą starannością wywiązała się z obowiązków wynikających z wiążących nas umów. Opierając się na dotychczasowym doświadczeniu z pełną satysfakcją możemy zarekomendować usługi świadczone przez Kancelarię innym podmiotom, jako profesjonalne. ”

— Członek Zarządu SoftwareMill sp. z o.o.

“Istotnym walorem współpracy z Kancelarią była rzetelność i fachowość. Usługa została wykonana z zachowaniem należytej staranności.”

— Pełnomocnik Dyrektora Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego

“W trakcie prowadzenia spraw sądowych mec. Julia Kamińska-Kasjaniuk, zajmująca się bezpośrednio postępowaniami wykazała dbałość oraz rzetelność i terminowość świadczonych usług.”

— Prezes Zarządu Pattinvest sp. z o.o.

“Współpracę z prawnikami Kancelarii Radcy Prawnego Julii Kamińskiej-Kasjaniuk oceniamy przez pryzmat trzech lat stałej obsługi, w czasie której prawnicy Kancelarii świadczyli pomoc prawną w zakresie: prawa pracy, prawa autorskiego, prawa komputerowego, prawa ochrony danych osobowych, prawa medycznego. Współpraca z prawnikami Kancelarii opierała się na wzajemnym zaufaniu oraz rozumieniu potrzeb możliwości Ośrodka. ”

— Dyrektor Ośrodka Wczesnej Interwencji Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym

Serdecznie zapraszamy
do kontaktu z naszą Kancelarią

+48 22 243 34 13